Uzm. Dr. Vildan Çatak Öğüt
Dahiliye Doktoru

Uzman Doktor Vildan Çatak Öğüt 1964 İzmir Doğumludur. İlkokul, Ortaokul ve Lise Eğitimini İzmir’de Tamamlamıştır. Lise Eğitiminden Sonra Yine İzmir'de Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesinde 1987 Yılında Lisans Eğitimini Tamamlamıştır.

Akhisar Uzman Dahiliye Doktoru Vildan Çatak Öğüt Lisans Eğitiminden Sonra İç Hastalıkları İhtisasını'da 1997 Yılında İzmir Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesinde Tamamlamıştır.

İzmir ve İstanbul'da Görev Yaptıktan Sonra 2000 Yılında Akhisar Devlet Hastanesine Dahiliye Uzmanı Olarak Atanmıştır. 12 Yıl Boyunca Akhisar Devlet Hastanesinde Görev Yapan Dahiliye Doktoru Vildan Çatak Öğüt 2012 Yılında Özel Sektöre Geçiş Yapmış 2021 Yılına Kadar Özel Doğuş Hastanesi ve Özel Akhisar Hastanesinde Dahiliye Uzmanı Olarak Hizmet Vermiştir.

2021 Yılında Hastalarına Daha Fazla Vakit Ayırabilmek ve Onlarla Birebir İlgilenebilmek İçin Akhisar'da Muayenehanesini Açmıştır. Akhisar Uzman Dahiliye Doktoru Vildan Çatak Öğüt Dahiliye Alanında Çalışmalarına Aralıksız Devam Etmekle Birlikte Şeker Hastalığı (Diyabet), Yüksek Tansiyon, Troid Hastalıkları, Mide ve Bağırsak Hastalıkları, Romatizmal Rahatsızlıklar, Solunum Yolu Hastalıkları Başta Olmak Üzere Akupunktur ile Zayıflama, Sigara Bıraktırma, Migren, Fibromiyalji, Uyku Bozuklukları, Kaygı Bozuklukları, Seçilmiş Vakalarda Serum Tedavileri, Glutatyon Serum Tedavisi, Ozon Tedavisi, Hacamat, Alerjiler ve Depresyon Alanlarında Hizmet Vermeye Devam Etmektedir.