Hizmetlerimiz

Özel Muayenehanemizde Sizleri Bekliyoruz.

Şeker Hastalığı [Diyabet]

Şeker hastalığı, ya da diyabet, pankreasın vücut için yeterli miktarda insülin üretememesi ya da ürettiği insülinin vücut tarafından etkili bir şekilde kullanılamaması sonucunda ortaya çıkan bir rahatsızlıktır.

Yüksek Tansiyon

Yüksek tansiyon, hipertansiyon (HTN) veya arteriyel hipertansiyon, atardamarlardaki kan basıncının yükseldiği kronik bir tıbbi durumdur.

Tiroid Hastalıkları

Tiroid bezi, boynumuzun ön kısmında adem elması olarak bilinen çıkıntının altında yer alan önemli bir endokrin organımızdır.

Mide ve Bağırsak Hastalıkları

Sindirim sistemimiz ağızdan başlayıp anüse kadar uzanan tüm organlarımızı içerir. Ağız, yemek borusu, mide, bağırsaklar ve anüs.

Romatizmal Hastalıklar

Romatizma veya romatizmal hastalıklar insan vücudunda eklemleri veya bağ dokusunu etkileyen kronik, sıklıkla aralıklı ağrıya neden olan durumlara verilen genel isimdir.

Solunum Yolu Hastalıkları

Solunum yolu hastalıklarının genel belirtileri arasında ateş, gögüs ağrısı ve göğüste sıkışma, hızlı ve düzensiz nefes alma, hırıltı, iştahsızlık ve halsizlik sayılabilir.

Akapunktur Tedavisi

Akupunktur, vücudun enerji akışını dengeleyerek organizmanın kendini iyileştirmesine yardımcı olur.

Glutatyon Serum Tedavisi

Yaşlanma geciktirici (antiaging) özelliği ile glutatyon molekülü, sağlıklı ve uzun yaşamanın sırlarını içerisinde barındıran, üç aminoasitten oluşan peptidtir.

Ozon Tedavisi

Ozon tedavisi, vucütta antioksidan ve antiinflamatuvar etkisi ile bedenin kendini daha çabuk iyileştirmesini sağlar.

Hacamat

Hacamat, deriden vakum yöntemi ile kan alınmasıdır.5000 yıl öncesine dayanan bir çeşit akupunktur yöntemi olan hacamat, derinin bir nester yardımı ile çizilip ağzı geniş bir bardak, kavanoz veya şişe ile oluşturulan emme gücüyle kanın çekilmesi şeklinde yapılır.